Contactgegevens

Waar vind je ons?

adres

Gasthuisstraat 19
1785 Merchtem

Tel: 052/46.93.30
Fax: 052/37.27.23
e-mail: ocmw@ocmw-merchtem.be

bezoekuren

van 9.00u tot 19.00u

openingsuren cafetaria

dinsdag tot donderdag van 11.45u tot 17.45u
vrijdag van 11.45u tot 18.30u
zaterdag tot zonder 11.45u tot 18.45u
maandag gesloten

openingsuren onthaal

op werkdagen van 9.00u tot 12.00u of na afspraak

openingsuren sociale dienst

op werkdagen van 9.00u tot 12.00u of na afspraak

kaart 


Grotere kaart weergeven

 

Contactpersonen

administratie

directeur
Veerle Gillis
052/46.93.33
veerle.gillis@ocmw-merchtem.be

maatschappelijk werker
Leen Vermeir
052/46.93.74
leen.vermeir@ocmw-merchtem.be

onthaal
Peggy De Baerdemaeker
052/46.93.31
peggy.debaerdemaeker@ocmw-merchtem.be

Christina Van Opstal
052/46.93.32
christina.vanopstal@ocmw-merchtem.be

verpleging

hoofdverpleegkundige
An De Grauwe
052/46.93.37
an.degrauwe@ocmw-merchtem.be

Conja Van Der Stappen
052/46.93.59
conja.vanderstappen@ocmw-merchtem.be

verpleegkundigen
052/46.93.36

logistiek

diensthoofd logistiek
Franky Dierickx
052/46.93.52
franky.dierickx@ocmw-merchtem.be

centrale keuken
Bert Roelands
052/46.93.34
bert.roelands@ocmw-merchtem.be
centrale.keuken@ocmw-merchtem.be

animatie

Lien Ooms
052/46.93.57
lien.ooms@ocmw-merchtem.be

Els Timmermans
052/46.93.54
els.timmermans@ocmw-merchtem.be

kinesisten

Ann Thomas
052/46.93.56
ann.thomas@ocmw-merchtem.be

Jean-Pierre De Vis
052/46.93.56
jeanpierre.devis@ocmw-merchtem.be

ergotherapeut

Sarah Van Poel
052/46.93.55
sarah.vanpoel@ocmw-merchtem.be